Stencial İzolatör
bir baskı ayrı iki-renk serigrafi süreci göre firmamız olduğunu karşılaşılan desen parçası renk ayrımı ve baskı 2 renk durumda, geleneksel renk değiştirmek her bir ekran versiyonu, iki daha fazla yazdırmak gerekiyor ve özel tasarlanmış serigrafi yardımcı cihaz bir tür.
gibi: arka spor, numarası bir kırmızı; İngilizce adı mavi olduğunu, geçmiş temel uygulama yapmak gerekir 2 ekran sürüm ve baskı baskı 2 kez sonra tamamlamak gerekir. firmamız bu ayrı tasarlanmış, yapacak numaraları ve bir İngiliz adı ekran versiyonu yarım ve yarım, baskı sürecinde, bölünmüş ekran ayrı kullanarak, ayrı her tarafı renkli baskı gelen malzemeler, baskı sırasıyla iki renk üzerinde yazılı olabilir
bu ayrı ana avantajı
6. 1, Onun önemli iş verimliliği, bazen bir sürüm yapmak sadece yapabilirsiniz iki sürümleri yapmak gerekir aynı etkiyi elde edebilirsiniz: yüklemek ve boşaltmak gerekir 2 kez bir serigrafi tamamlamak gerekir;
2, ürünlerin kalitesi hakkında; komple çift renkli baskı ayrı bir kullanın, gerekmez baskısının iki sırasıyla & renkli baskı, yanlış kaynaklanan azaltarak & renkli baskı kalite sorunu.
3 basit kurulum ve operasyon, sadece gereken her iki tarafta ekran çerçeve baskı grubu pozisyon ayırmak gerekir göre, ayrıdır tutucu ekran çerçeve yan, ayrı ortasında ve kurmak el vidalar sıkın ile bağlanabilir.
4. The genişliği az 6 cm için ayrı ekranın çerçeve malzeme; az 2 cm çeşitli izolasyon plakası malzemeler; ayrı olabilir mach her ekran çerçevesi yüksekliği, ekran çerçevesi malzemesi, ahşap, alüminyum alaşım veya demir malzemeler tüm kullanabilirsiniz.

Etiketler: Ucuz Serigrafi Baskı T shirt Iki Renk için İzolatör Stencial Değişim Geleneksel Renk her bir Ekran Versiyonu Cihazı, Yüksek Kalite Serigrafi Baskı T-shirt Iki Renk için İzolatör Stencial Değişim Geleneksel Renk her bir Ekran Versiyonu Cihazı, Çin Aracı Parçaları Tedarikçiler.

Birim Tipi parça
Paket Boyutu 10cm x 10cm x 5cm (3.94in x 3.94in x 1.97in)
Marka Adı SPExpressDIY
is_customized Yes
Tipi El Aracı Parçaları
malzeme Paslanmaz Çelik
Model Numarası DJ

Yorum Yap

Serigrafi Baskı T-shirt Iki Renk için İzolatör Stencial Değişim Geleneksel Renk her bir Ekran Versiyonu Cihazı

Ek bilgi

Fiyat:₺95.35

Kategori:Araçları

SKU: a1078

Değerlendirmeler: