Qiyi Mofangge 2x2x3 Cuboid bulmaca küp 223 hız küp bükülen bulmaca kıpır kıpır eğitici oyuncaklar çocuklar için yetişkin (siyah)
Her yaş için
Qiyi MoFangGe 2x2x3 hız küp, çocuklar istihbarat artırmak için, yetişkinler çalışma basıncı serbest bırakmak için, yaşlı anısına bir düşüş önlemek için. Acemi ve profesyonel oyuncu için uygun. Size aile ve arkadaşlar ile eğlenceli saatler keyfini
Yeni boyutlar, geliştirilmiş kavrama ile
Kullanarak bir marka yeni 66x44x44mm büyük boy tasarım,, MofangGe 223 küp üstün kavrama ve kontrol sağlar karşılaştırıldığında eski 223 küpleri.
Yeni dinamik Posittioning sistemi
Bile numarası katmanlar kullanımı yeni bir tip dinamik konumlandırma sistemi.
Konumlandırma parça değiştirebilirsiniz onun pozisyon aynı anda muhafaza onun konumlandırma mekanizması.
Dinamik konumlandırma sistemi kıyasla daha esnek düzenli konumlandırma sistemleri, vererek daha fazla istikrar ve daha tutarlı bir el-hissediyorum.
Güçlü bir bahar yapısı
Bahar yapısı verir MoFangGe 223 küp büyük köşe kesim yeteneği ve daha entegrasyon, küpleyicilerde için yeni bir deneyim yaratmak.
Daha birleşik irtibata
Geliştirilmiş işlevselliği, birleşik temas yüzeyleri, ince düz yüzeyler, tutarlı el-hissediyorum: arasında bir denge fonksiyonu ve hissediyorum.
ABS malzeme
Katı ABS plastik, güvenli ve toksik olmayan. Insan ve çevre için zararsız.

Etiketler: Ucuz Qiyi Mofangge 2x2x3 Cuboid bulmaca küp 223 hız küp bükülen bulmaca kıpır kıpır eğitici oyuncaklar çocuklar için yetişkin (siyah), Yüksek Kalite Qiyi Mofangge 2x2x3 Cuboid bulmaca küp 223 hız küp bükülen bulmaca kıpır kıpır eğitici oyuncaklar çocuklar için yetişkin (siyah), Çin Sihirli Küpler Tedarikçiler.

Birim Tipi parça
Paket Boyutu 7cm x 5cm x 5cm (2.76in x 1.97in x 1.97in)
malzeme Plastik
tip Puzzle Küp
Sipariş Numarası 2x3x3
Yaş Aralığı 12-15 yaşında,büyüklerin,> 3 yaşında
Özellikler Mini
uyarı Choking Hazard - Children Under 3

Yorum Yap

Qiyi Mofangge 2x2x3 Cuboid bulmaca küp 223 hız küp bükülen bulmaca kıpır kıpır eğitici oyuncaklar çocuklar için yetişkin (siyah)

Ek bilgi

Fiyat:₺33.31

Kategori:Hobi & oyuncak

SKU: a16560

Değerlendirmeler: