16 Pcs yılan kemik Hyperosteogeny Analjezik İlaçlı Patch alçı ağrı kesici sağlık sıva hastalığı için romatoid artrit
Geri ağrı kesici yama ağrı yayınlanmıştır ağrısı krem ağrısı sıva capsicum sıva Zb ağrı kesici
Kolayca tek, ağrı nerede yapıştırmak. Ilaç azaltarak ve enjeksiyonları ağrı! Bu sizin sağlıklı küçük melek! Aşk sağlıklı size, en mutlu olmalıdır!
[ Igredients ] : Doğal tıp yılan venom ve diğer hammadde sıcak toz ve sıcak eriyik içine çözüm içine karışık nane, borneol, kafur işleme yapılmış. [Ana fonksiyonu] : T Onun ürün bir sıcak meridyenler, kovma rüzgar ve soğuk, kan dolaşımını teşvik ve ağrı giderici etkinlik. [Uygulama kapsamı] : Bu ürün için kullanılabilir hafifletilmesi ağrı kısmi eklemler soğuk kompres tedavisi. bu aşağıdaki yönleri iyi çalışıyor. omuz, travmatik yaralanma. hyperostosis. lomber disk hernisi. servikal spondiloz, eklemler yanı sıra macunlar için boyun, omuz, waists ve bacaklar, lt düzeyine göre kullanılmalıdır farklı ağrıları yapmak. [Manipülasyon]: bu ürün sadece harici amaçlı için. bir gerekir kaldırmak serbest kağıt ve ağrılı veya ağrıyan parçaları üzerinde bu macun koymak kişinin vücut veya homolog akupunktur noktası. bir gün içinde değiştirilmesi gerekir. tedavinin bir ders genellikle en az son bir hafta veya on gün. [Specifiaction ve modeli] : 7cm×10cm×16 macunlar. [Dikkat] : 1. ağrılı parçası kullanmadan önce temiz yıkanmış olmalıdır. 2. herhangi bir alerjik durumlar varsa, bunu kullanarak durdurmak lütfen ve sormak tavsiye bir doktor. 3. Do değil alerjik cilt parçaları yapıştırın. 4. kafa yapıştırın yok, kaş veya bazı parçaları kolay ter olmaz böylece damla kapalı. 5. eğer ciddi bir durum veya hatta kötü almak artırmak değildir. bir doktor görmek için gitmek gerekir. 6. çocuk sadece kullanılan izin zaman yetişkinler etrafında vardır. 7. bu güneş uzak tutulmalıdır. nispeten nem depolama için en fazla 80%. iyi havalandırma ile iç ortam ama korozif gaz olmadan. 8. bu ürün sadece için onec. harici kullanım için. [ Geçerlilik süresi ] : T Wo yıl.

Etiketler: Ucuz 16 Pcs yılan kemik Hyperosteo analjezik İlaçlı Patch alçı ağrı kesici sağlık sıva hastalığı için romatoid artrit, Yüksek Kalite 16 Pcs yılan kemik Hyperosteo analjezik İlaçlı Patch alçı ağrı kesici sağlık sıva hastalığı için romatoid artrit, Çin Yamalar Tedarikçiler.

Birim Tipi lot (16 parçalar/lot)
Paket Boyutu 15cm x 10cm x 5cm (5.91in x 3.94in x 1.97in)
Model Numarası 16pcs/lot
uygulama Vücut
medical plaster back medical plaster foot
medical plaster arthritis plaster for back pain
plaster for pain relief plaster of pain
Massage & Relaxation rheumatism plaster
rheumatism plaster for joint pain arthritis rheumatism
arthritis pain relief patch arthritis pain relief patch chinese
arthritis pain relief back pain relief
Material Size 7cmX10cmAAAA

Yorum Yap

16 Pcs yılan kemik Hyperosteo analjezik İlaçlı Patch alçı ağrı kesici sağlık sıva hastalığı için romatoid artrit

Ek bilgi

Fiyat:₺51.37

Kategori:Sağlık Hizm.

SKU: a4533

Değerlendirmeler: