Özelliği:
Mucizevi insektisit tebeşir olduğunu son derece etkili, düşük zehirli. Öldürür hamamböceği, karınca, bitler ve pire vb.
Bu mucizevi insektisit irtibata tebeşir bir tür. Böcek 'ın sinir sistemi fonksiyonu için başarısız olur ve bu die içinde 4-10 saat, sonra dokunmadan toz herhangi bir kısmı ile onun vücut.
Yön için kullanımı:
-Öğe daha etkili geceleri kullanmak için. Beraberlik birkaç paralel çizgiler her 2 için 3 cm genelinde ayrı parça, hangi böcek almak için kullanılan veya etrafında böcek gizli yalan yer. Böcek şehit olacak tebeşir tozu dokunduğunda.
-Beraberlik iki veya üç ayak etrafında daireler gıda kabine, böcekler için yem veya çöp kazık.
-Madde üretmek değil kirliliği. Sadece yıkama sonra su ile ellerinizi taşıma tebeşir.
-Kullanmadan önce birkaç adet içine kesim olabilir. Çizim hatları, üzerinde daha fazla toz bırakın deneyin bu şekilde elde daha iyi sonuç.
Paket şunlardır: bir pc veya iki adet rastgele tarafından gönderilen (ama ağırlığı aynı)

Etiketler: Ucuz Karınca Faydalı Pire Öldürmek Hamamböceği Sihirli Böcek Kalem Pet Kediler Köpekler Roaches Ant Bitler Bugs Tebeşir 2 Pcs/1 kutusu Bitler Ev Ürünleri, Yüksek Kalite Karınca Faydalı Pire Öldürmek Hamamböceği Sihirli Böcek Kalem Pet Kediler Köpekler Roaches Ant Bitler Bugs Tebeşir 2 Pcs/1 kutusu Bitler Ev Ürünleri, Çin Ev Parfüm Poşet Tedarikçiler.

Birim Tipi parça
Paket Boyutu 15cm x 12cm x 10cm (5.91in x 4.72in x 3.94in)

Yorum Yap

Karınca Faydalı Pire Öldürmek Hamamböceği Sihirli Böcek Kalem Pet Kediler Köpekler Roaches Ant Bitler Bugs Tebeşir 2 Pcs/1 kutusu Bitler Ev Ürünleri

Ek bilgi

Fiyat:₺2.68

Kategori:new

SKU: a317

Değerlendirmeler: