Özellikleri
Yapısı elektrikli yakıt pompası üç bölümden oluşur: pompa vücut, kalıcı mıknatıs motor ve kabuk. Kalıcı mıknatıs motor güç pompa sürücü olduğunu vücut rotasyon, yakıt girişten inhalasyon, akan iç yakıt pompası, ve daha sonra yağ dışarı ağız, tedarik yakıt yağ. Yakıt akış yoluyla iç elektrik yakıt pompası, kalıcı mıknatıs motor armatür oynamak için bir soğutma etkisi, olarak da bilinen ıslak yakıt pompası. Motor kısmı elektrikli yakıt pompası içerir kalıcı bir mıknatıs sabit konut ve bir armatür üreten bir elektromanyetik an ve bir fırça cihazı monte konut. Fırça ile temas komütatör armatür ve onun üzerinde kurşun sonrası bağlanır konut kontrol gerilimi elektrikli yakıt pompası için armatür sargıları. Elektrikli yakıt pompası 'ın her iki ucunda kabuk kıvrımlı olduğunu böylece bileşenleri olmayan bir içine monte edilir -çıkarılabilir montaj.
Şartname
Giriş çapı: 8mm,
Çıkış çapı: 8mm
Akış: 80-110L/H
Akım: aşağıdaki 1.5A
Basınç: 3psi-5psi
Uygulama modeli
TOYOTA
Ford
Honda
Yanmar dizel motor
NISSAN
Motosiklet

Etiketler: Ucuz Elektronik Gaz Pompası HEP 02A 12 V 24 V Araç Modifikasyonu Dizel Yakıt Düşük Basınç Benzin Için Motosiklet NISSAN TOYOTA Ford yanmar, Yüksek Kalite Elektronik Gaz Pompası HEP-02A 12 V 24 V Araç Modifikasyonu Dizel Yakıt Düşük Basınç Benzin Için Motosiklet NISSAN TOYOTA Ford yanmar, Çin Pompalar Tedarikçiler.

Birim Tipi parça
Paket Boyutu 1cm x 1cm x 1cm (0.39in x 0.39in x 0.39in)
gerilim 12V, 24V
Marka Adı SURGEFLO
yapı Dişli Pompa
güç Elektrik
basınç Alçak Basınç
kullanım petrol
Standart veya Standart olmayan Standart
Model Numarası HEP-02A
teori Elektromanyetik Pompa
yakıt Electronic fuel pump
uygulama Ford Yanmar / Excavator / Toyota/etc

Yorum Yap

Elektronik Gaz Pompası HEP-02A 12 V 24 V Araç Modifikasyonu Dizel Yakıt Düşük Basınç Benzin Için Motosiklet NISSAN TOYOTA Ford yanmar

Ek bilgi

Fiyat:₺62.58

Kategori:new

SKU: a3792

Değerlendirmeler: