DOUBLE-SIDED WHETSTONE: taş kaba taşlama ve ince bitirme
4000 Grit Yan: Bu grit çok ince ve keskinleştirmek lütfen çok yavaş olduğunu. bu ettik sonra kullanılacak daha kaba irmik ile oluşturulan bir kenar. bu bir ince kum üzerinde bir kenar koymak mümkün olduğunu aracı veya bıçak aşan sadece ilgili herhangi bir ticari kenar edeceğiz bulmak.
HıZLı IŞ YERINDE ve ÇOK AMAÇLı KULLANıM: Etkili bıçak her türlü için, dahil mutfak, ev, sporting ve cep bıçaklar
GÜVENLIĞINI GARANTI: bir kaymaz ile Geliyor, yüksek kaliteli silikon ve bambu tabanı. baz bileme taşı tutar güvenli ve bir yerde sabit
DIKKAT: Eğer bambu tabanı ıslak olduğunu, küflü kaçınarak için hava kuru lütfen, uzun bir süre için kullanılan değil çünkü (düzenli bileme ölçüde onların en iyi kesme performansı artırır ve tutar bıçakları)
1000 Grit Yan:
bu grit için son aşamada için de çok yaygın birçok mutfak bıçakları. bu ince için yeterli yeterince aşındırıcı birçok iş ve hala var özellikleri olan bıçak keskinleştirmek ve araçları yapmak değil çok sıkıcı. eğer senin bıçak ve araçları iyi şekil tutmak, bu grit için ulaşan seviye genellikle kendinizi bulacaksınız.
INCE DOKU: bileme kuvvet, yüksek sertlik ve wearproof bileme hız ve kalite sağlamak
nasıl Kullanılır:
adım 1: whetstone Iliklerine 15 dakika Su içinde, eğer daha iyi olacak bazı tuz ekleyin
adım 2: İlk kullanım için bir tarafı ince öğütme içinde 10 ~ 30 derece açı, küçük bir kuvvet ile bıçak dışarı itmek, ve sonra yavaşça geri çekilmiş. bu süreç yaklaşık 15 dakika sürer

Etiketler: Ucuz Whetstone Bileme Taş, Bıçak Kalemtıraş Kiti, 1000/4000 Grit Şef Bıçak Kalemtıraş Kaymaz Silikon Taban Tutucu Ve Bambu B, Yüksek Kalite Whetstone Bileme Taş, Bıçak Kalemtıraş Kiti, 1000/4000 Grit Şef Bıçak Kalemtıraş Kaymaz Silikon Taban Tutucu Ve Bambu B, Çin Bileme Tedarikçiler.

Birim Tipi parça
Paket Boyutu 20cm x 10cm x 6cm (7.87in x 3.94in x 2.36in)
özellik Çevre Dostu,Stoklanan
belgeleme CE / AB,CIQ
Marka Adı RETYLY
Tipi Sharpeners

Yorum Yap

Whetstone Bileme Taş, Bıçak Kalemtıraş Kiti, 1000/4000 Grit Şef Bıçak Kalemtıraş Kaymaz Silikon Taban Tutucu Ve Bambu B

Ek bilgi

Fiyat:₺102.21

Kategori:new

SKU: a7747

Değerlendirmeler: